AB – Çin – İsrail – ABD

ABD seçimlerinde  Evangalist-Yahudi-Şeytan ortaklığı seçimleri kazanarak ikinci kanlı dönemi başlatırlar. Amerikan doları İsrail’e akacak ve İsrail vaat  edilmiş topraklara ulaşmak için 3-5 ülke daha işgal edip birkaç kukla devlet yaratıp yüz binlerce kişiyi öldürecek..İsrail Filistin’i ortadan kaldırarak Filistin  sorununu çözecek ve Filistinlilerin büyük bir bölümü Kuzey Amerika’ya yerleşecektir. Amerika Irak’ta ki 200 bin askeri için gereken yıllık 50 milyar dolarlık ek bütçe tarihe karışır. Irak petrolü savaşın masraflarını karşılamamakta günlük 2 milyon varil Suudi petrolüne bağımlılığından sırada Suudi Arabistan vardır. Suriye ve Lübnan’ı işgalinde 10 bin coninin ölümünden Vehhabileri sorumlu tutar ve Vehhabilerin Suudi  yönetiminin desteğinde olduğunu ve tüm kaynaklarının kraliyet ailesinden karşılandığını açıklar ve Bush  Suudi Arabistan’a savaş açar önce Amerika’da bulunan 4.5 trilyon dolar Arap sermayesine  el konulur, Suud kraliyeti devrilir, 

ABD Irak’ta olduğu gibi seçimle yönetimi devretme sözü verir ancak aşiret savaşlarından ve intihar saldırılarından bu hiç bir zaman olmaz. Kabe’nin işgali ve kutsal toprakların çiğnemesi  tüm Müslüman aleminde büyük Amerika nefreti oluşturur ve İran Çin ve Rusya’nın yardımı ile yaptığı atom bombasını Tel Aviv’e  atar İsrail jetleri İran’ı vurmak için yola çıkar hedef 20 milyonluk Tahrandır.

Bush’un uyarısı ile bombalar Kum ve İsfahan kentlerine atılır Amerika 2007-2010 arası  İran’a savaş açar ve Tahran’a atılan atom bombası ile  İran teslim olur.  İran petrolü de Amerikan kontrolüne geçer ve İsrail’in üzerinden İran tehdidi kalkmış olur. Amerikan ekonomisini ayakta tutan Japonya ya artık gerek yoktur. petrol ihtiyacının yüzde 90 İran’dan karşılayan Japonya ekonomik krize sürüklenir.

2008 de yapılan seçimleri Amerika doğumlu olamayan Avusturya asıllı filim yıldızı Arnold kazanır (Adolf Hitler de Avusturyalıydı ve inanılmaz bir şeklide yükselerek Alman imparatorluğunu süper güç haline getirip savaş sırasında açtığı yanlış cephelerle Alman imparatorluğunun çöküşünü yaratmıştır. Arnold un sonu da aynı olacak) 2005 de kotaların kalkmasıyla Çin 2010 yılında dünya ekonomisini allak bullak etmiş, Amerika başta olmak üzere tüm dünyadaki işsizlik yüzde 35-40 seviyelerine dayanmıştır.

Amerika sars ve yeni hastalıklar üretmiş ancak Çin tehdidini durduramamıştır. Üçüncü kanlı  dönem Arnold’un Yahudi danışmanları tarafından Hollywood senaryosu gibi Arnold’a benimsetilmiştir. Amerika dünya petrolünün yüzde 80 eline almıştır. Venezüella da darbe ile bir Amerikan vatandaşı göreve getirilmiş, Meksika da Amerika’dan izinsiz petrol ihracatı yapmayacağını açıklamıştır.

Rusya ve Amerika petrol fiyatlarını 30 dolardan 50 dolara çıkartarak petrol ithal eden ülkelere iki kat daha fazla fatura ödeterek ekonomilerinde  çöküş yaşatacak Amerika’ya direnen tek ülke Çin olacak ve Amerika Çin’deki sosyalizmi devirerek yerine Amerikan güdümlü kapitalist bir yönetim için  Doğu Türkistan Tibet Şanghay ve Aşağı Moğolistan da azınlık hakları ve mezhep ayrılıkları için çalışan sivil toplum örgütlerine Gürcistan da Balkanlarda ve bunun gibi birçok yerde olduğu gibi George Soros gibi Yahudi oligarklar ile  bu bölgelerdeki sivil toplum örgütlerine  dolar aktarılacak.

Çin 2010-2020 yılları arasında Amerika ve Avrupa birliği ekonomisinin yüzde 40-50’sini eline alması Yahudi sermayesi için hiç iyi bir senaryo değil. Amerika’nın Orta Asya ve uzak doğudaki etkisi gittikçe azalmaktadır.(tezkere geçse 150 bin amerikan askeri Adana’dan Hakkari’ye  kadar her yerde cirit atacaktı) Kabe’nin işgalinden sonra tüm Müslümanlar Kürtler de dahil olmak üzere  birleşerek Amerika’yı bölgede istenmemektedir.

Buradaki amaç alevi-Sünni provokasyonu çıkartmak Kürtleri ayaklandırmak Yunanistan’ın Kıbrıs’ı işgaline izin vermek bunlardan dolayı Türk ordusu sıcak savaşa sokulacak İran da ki 20 milyon Azeri’ye  güneyde bir kukla Azeri devleti kurulacak, İran’daki 5 milyon Kürt Kürdistan’la birleşecek ve Amerikanın büyük orta doğu projesinin çöküşü ve Amerika’nın sonunun başlangıcı olacak.

2010-2020 arasında kusursuz işleyen plan İran, Türkiye ve Çin deki milliyetçilik akımlarıyla sekteye uğrayacak Amerika’daki Yahudi lobisi teşhir edilmeye başlayacak ve  Amerikan kamuoyu baskıları ile 6 milyon Yahudi İsrail’e göçe zorlanacak 2015 yılında Amerika’nın  Uygur Türklerini Afganistan, üzerinden yardım ettiğini bahane eden Çin  Afganistan’a girer sırayla Kazakistan, Türkmenistan ,Kırgızistan, Özbekistan’ı işgal eder ve dananın kuyruğu kopar 5-10 yıl sürecek Amerika-Çin  savaşı başlar ve milyonlarca kişi ölür. Çin, Hindistan ile  ittifak kurup uzak doğudaki Pakistan, Bangladeş, Endonezya, Filipinler’deki Amerikan karakollarını ortadan kaldırır.

Amerika’nın İran’ı işgalinden kuyruk açısı olan Japonya, Çin ve Rusya’ya  destek verir. Amerika İran’da tam bir fiyasko yaşayıp İran’ı terk eder İran-Türkiye-Rusya-Çin arasında imzalanan  güvenlik paktı Avrupa birliği ve Amerikayı şok eder. Irak, Suriye, Lübnan, Ürdün, Katar, Suudi Arabistan, Mısır PAN-ARAP devletini kurarak birleşirler. Türkiye’nin Arap dünyasıyla diyalogları artmış ve İsrail’in İran, Irak, Suriye üzerinden gerçekleştirdiği terör  politikaları sekteye uğramıştır.

Türkiye Arap birliğine yakınlaşmaya bu arada Amerika ve İsrail’den uzaklaşmaya başlamıştır ve Araplar Türkleri Müslüman olduğunu görmüş ve Arap sermayesi ile Türkiye arasında ticari bağlar oluşmuştur. Amerika’nın orta doğudan çekilişi başlayacak 2025 yılında Avrupa Birliğinde büyük bir ekonomik krize girer. Almanya’daki yükselen ırkçılık ve Almanların siyasi üstünlük çabaları birliği bozar. Aamerika’nın Truva atı İngiltere  petrol krizinde Avrupa birliğine sırtını döner.

2010- 2015’te tam üye olması gereken Türkiye kabul edilmemektedir. Bunun nedeni de  Avrupa birliği bölgesel bir güç haline gelmiş olan Müslüman Türkiye’yi dinsel ve kültürel farklardan dolayı kabul etmeyecektir. Amerika ise ülkeyi terk eden Yahudilerden oluşan ekonomik boşluğu doldurma peşindedir dünya üzerindeki tüm Yahudi sermayesi İsrailci taşınmış 6 milyonluk İsraillin nüfusu 13 milyona çıkmıştır. İsraillin  artık tek düşmanı vardır Amerika.

Artık Amerika da çöküş başlamış ve tek başına kalmıştır 2000’lerin gelişmiş ve çağdaş Avrupa ülkeleri yeterli nüfus gücü bulamamaktan onlarda da çöküş başlamıştır Türk ve Müslüman dünyası düzenli aile kurumları ile 2000’lerin Avrupa devletleri seviyesini yakalamıştır 2030-2040 yılında İsrail Kabe’yi yıkmak için intihar saldırıları düzenlemektedir. Artık İsrail’in karşısında 2000-2010 yılında Kabe’nin işgaline boyun eğen Müslüman alemi yoktur, Amerika kendi iç meseleleri ile uğraşmaktadır Avrupa birliği dağılmıştır, Çin dünyaya bela olmuş

Visited 9 times, 1 visit(s) today

1 comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir