DESTEK

Beğendiysen Paylaş.

Aşağıda verdiğimiz sitelerden ya da uygulamalardan gezerek, oyun oynayarak ya da kazı yaparak coin , para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda ilgili linke tıklayarak bize destek olabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler….

İNDİRME SİTEMİZ FREE AND FULL BİLGİ

FREEANDFULLBİLGİ SİTEMİZ

Bu siteden ücretli, ücretsiz programların, oyunların , mobil oyun ve uygulamaların full versiyonlarını indirebilirsiniz. Ziyaretiniz ve indirme linklerindeki tıklamalarınız sayesinde destek olabilirsiniz.

KWAİ

İnstagram tarzı uygulama. Video izleyerek ve günlük giriş yaparak, ayrıca arkadaşlarınızı davet ederek para kazanabiliyorsunuz. Bizzat 30 TL aktardım. Birikmeye devam ediyor. Resme tıklayarak referans linkimizle destek olabilirsiniz. Paraları direkt PAPARA hesabınıza aktarabiliyorsunuz…

STORMGAİN

Stormgain yine resme tıklayarak referans ile giriş yaparsanız 3 dolar hesabınıza ekleniyor. 4 saatte bir maden kazısı yaparak coin kazanıyorsunuz. 10 dolara tamamladığınızda çekim yapabiliyorsunuz. ben 10 doları sistemde btc yatırdım. para bitti. 🙂 şu an 4 dolar birikmiş durumda.

SORU ÇÖZ PARA KAZAN

Resme tıklayarak referansla üye olabilirsiniz. Basit matematik soruları çözerek para kazanıyorsunuz. 20 000 puana ulaşınca paranızı çekebiliyorsunuz. 33+33 gibi sorular soruluyor.

PARAM OLSUN

Yine çeşitli görevler yaparak (Anket, oyun, program indirme, oyun oynama gibi) para kazanabileceğiniz bir uygulama. Resme tıklayarak bize destek olmuş olursunuz.

COİNBİRDS

Oyun oynarak coin kazanıyorsunuz. Önce 1 kuş veriliyor. Kuş yumurtalarını satarak yeni kuşlar alıyorsunuz. Kuşların yumurtalarını sattıkça altın ve coin alıyorsunuz. Coinleri çeşitli yöntemlerle çekiyorsunuz. Para yatırması yapmayınız….

HONEYGAİN

https://r.honeygain.me/AYDIND06C9

BEE HONEY

10 dakikada bir gelir elde edin!

FREEBİTCO. İN

COİNTİPLY