İlluminati Üyelerinin Uyması Gereken 9 Emir!

illuminati olarak bilinen ve tarihin en gizemli topluluklarından biri olan organizasyonun içerisinden yeni bilgilerin sızdığı iddia edildi. 

İsmini açıklamak istemeyen ve 47 yıldır illuminati içerisinde, çeşitli görevlerde bulunduğu iddia edilen bir kişi, organizasyonun acımasız planlarından bahsetti.

İlluminati içerisinde üst düzey görevlerde de bulunmuş ve isminin gizli kalmasını isteyen bu kişi, “bir zamanlar hayatını adamış olduğu organizasyonun acımasız ve üzücü planlarıyla ilgili daha fazla sessiz kalamayacağını” söyledi.

İlluminati’nin“Tek Dünya Hükümeti” adı altında, insanları köleleştirmeyi planladığı söylentilerinin tamamen gerçek olduğunu ve bu amacı gerçekleştirmek için üyelerinin uymaları gerektiği 9 adet emir belirlediğini söyledi.

Sapkın organizasyonun bu korkunç planını durdurmanın ve insanların köleleştirilmesinin önüne geçilebilmesinin tek yolunun, mümkün olduğu sayıda kişinin, İlluminati’nin bu yöntemlerinin farkına varması olduğunu belirten gizemli eski üye, 9 adet emiri açıkladı.

İşte, İlluminati’nin insanları kontrol etmek için uyguladığı 9 emir:

 1. Işığın taşıyıcısı Lucifer, iki insan türü yarattı: biri biziz yani illüminati mensupları, ikinicisi ise geriye kalan ve güdülmesi gereken insan sürüsü.
 2. Tüm insanlığı köleleştirmek için “Tek Dünya Hükümeti”ni kurmalıyız.
 3. İnsan sürüsüne “siyahın beyaz olduğuna” inandırın.
 4. İnsan sürüsü zaten gerçeği idrak edemeyecektir, onlara açık bir şekilde gerçeği söyleyin.
 5. Tüm gerçek hristiyanları ve yahudileri … (bu madde, bazı inanışlar ve belirli bir toplumla ilgili nefret söylemi içerdiği için yarım bırakmayı uygun gördük. -korkubilimi.com)
  Not: Yahudiler hem ırk hem de dini ifade etmektedir.
 6. Sadece kendinizi dinleyin. Kendinizin efendisi olun. (Obey yourself alone)
 7. İnsan sürülerini, bir yaratıcının olmadığı konusuna inanmalarını sağlayın.
 8. Sonsuz bir aldatmaca ortamı kurun, hiçliğe hizmet edin ve insanların simüle edilmiş gerçekliğe inanmalarını sağlayın.
 9. Yenilgiyi zafer haline dönüştürmek için tarihi yeniden yazın.
Visited 13 times, 1 visit(s) today

3 comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir