İŞTE İLLUMİNATİ’NİN MEKKE VE KUDÜS ŞİFRELERİ!

Beğendiysen Paylaş.

İlluminati’nin üst düzey isimlerinden L.Z., son olarak örgütün inanışları ile ilgili bilgileri paylaştı. Şabat yılı, Mesih’in geri dönüşü, Kudüs ve Mekke’nin önemi gibi İluuminati’nin şifrelerini oluşturan konular hakkında konuşan L.Z., şunları anlatıyor:

“İbrahim ve Siyah Taş’ın hikayesine baktığımızda, taşın cennetten geldiğini söyleyebiliriz. Taşın dünyaya indikten sonra siyaha büründüğü ve cennetin ışıklarından oluştuğuna inanılıyor. Düştüğü yerin İbrahim’e Kabe’yi inşa etmesi gereken yer anlamında bir işaret olduğunu söylenir.

Cennet ile yer yüzünün bağlandığı bir diğer obje de Atlantis’tir. Bilgeliğin tanrısı olan Atlantisli Thoth, yıldızlardan dünyamıza inmiştir. Thoth’un geldiği yerin koordinatları Büyük Piramit’in planları ile bire bir uyuşmaktadır. Ayrıca masonlar için çok önemli bazı kodlar da Thoth’un ismi ile bağdaştırılıyor.”

L.Z. Kudüs ve Mekke’nin İlluminati için önemiyle ilgili olarak da şunları söylüyor:

“Thoth, Sirius yıldız takımının Galaksi ile önemini ortaya koyan kodlar veriyor. Kudüs ve Mekke bu kodların çok önemli bir yerinde. Bu kodlardaki Siyah Küp Mekke’yi, Yıldız Küp de Kabe’yi hizalıyor. İkisi arasındaki merkez noktasında ise Suudi Arabistan’ın Cidde kenti yakınında Aslan Kalp bulunuyor.

Mekke’de bulunan Siyah Küp 666, Kudüs ise 999 sayısını bünyesinde barındırır. Aslan Kalp, Siyah Küp ve Sirius yıldızı 2012 yılında birleşerek bir kapı açılacak. Bu kapının madde ve ruhu ayıracağına inanılıyor.”

Mesih’in de 2015 yılına kadar dünyaya geleceğine inanıldığını söyleyen L.Z. konuşmasını şöyle tamamlıyor:

“Bütün hesaplamalar Mesih’in 2015 yılına kadar yeryüzüne ineceğini gösteriyor. İnanışlarda 2019, 2026 ve 2027 yılları Şabat yılları olarak adlandırır. Mesih’in şahitler huzurunda okuyacağı kanunun bu yıllarda insanlara ulaştırılacağı düşünülüyor. Mesih yedi döngüyü 2019 yılında tamamlayacak. Yedi döngüyü tamamlamak için 1263.5 gün önce dünyaya inmesi beklenen Mesih’in bu nedenle 2015 yılına kadar dünyaya ineceğine inanılıyor. İlluminati işte bu inanışta ve her attığı adımı bu görüşlere göre hesaplayarak atıyor. Bu nedenle Ortadoğu İlluminati için çok önemli. “

NOT: İlluminati’nin işareti olarak kabul edilen ABD Dolarının üzerindeki sembol, L.Z.’nin anlatıları ile bire bir örtüşüyor. Semboldeki alt kısım Mekke’yi, üst kısım Kudüs’ü temsil ediyor. 2012 yılında açılacağı düşünülen kapı ile Mekke ve Kudüs’ün, Cidde kentlerindeki nokta üzerinde Sirius gezegeniyle aynı hizaya gelmesi bekleniyor. İlluminati’ye göre bu hizalanma ruhu bedenden ayıracak kadar güçlü gelişmelere (kaos) yol açacak.

2 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir