Küreselcilik-Kabala-Ölümsüzlük İksiri

Beğendiysen Paylaş.

Çok eski medeniyetlerden günümüze kadar gelen resimler, şarkılar ve filimler aracılığı ile normalleştirilmeye çalışılan satanist kurban etme ritüelleri, günümüzde kabbalizmi benimsemiş bir çok kişi ve bunu ticarete dökmüş bir çok kurum tarafından hala, hem de çok daha acımasızca devam ediyor.

Illuminati
Elit
Cabala / Kabala
Mason
Derin Devlet
Siyonist

Yukarda ki kelimeler hep eş anlamlıdır!

Ideolojileri: Küreselcilik

Bugüne kadar izlediğimiz bir çok filmin ayin sahnelerinde karşılaştığımız gizli örgütlerin kan içme ritüelleri, antik medeniyetlerden beri gerçek anlamda varlığını sürdürüyor. Dönemin kralı veya Tanrısı, kendisi için kurban edilen kişinin kanını içiyor ve daha güçlü, yenilmez, hatta ölümsüz olduğunu hissediyor. Günümüzde ise bu inanış, pedofili eğilimlerle birlikte, elitlerin yeraltı hayatlarında devam ediyor..

Amerika’da bir süredir fazlaca gündem olan fakat yandaş medya tarafından basına yansıtılmayan, herşeyi ortaya çıkarmaya çalısan ve küreselcilere savaş açmış bir grup tarafından ifşa edilmeye başlanan bir konu bu..

Şimdi sizlere yaklaşık tüm dünyanın tek bir cemaat, yani #Illuminatiler tarafından yöneltiğini söylesem, yine hadi ya, bu komplo teorisi dersiniz! Ama bu maalesef öyle! Baştaki aile Ingiliz kraliyet ailesinin seceresine baktığınızda, yakın aile mensuplarını hepsini tanırsınız, ama daha geniş bir soy ağacına incelediğinizde, kraliçenin soyağacı III. Vlad Tepeş’e, dayandığını Eflak Voyvodası 3. Vlad’in lakabı olan Dracula’ya kadar uzandığını
göreceksiniz.

BURADAN SONRA LÜTFEN DIKKAT! Dracula denilen Kont’un soy ağacı antik babilli drakonyan soy ağacına kadar geriye gider. Bu babilli drakonyan soyağacını incelediğinizde tüm para baronların ve diğer kraliyet nesillerin, bu 13 illuminati ailelerden, yani şeytani kan bağından türediğini göreceksiniz.
Illuminati cemaati vatikana kadar dayanmaktadır. Bu topluluk Allah’a değil şeytana tapmakta ve bu tarikata Cabala / Kabala denir. Bu eski mistik gelenek şeytani ayinler düzenleyerek hala gizli mason tapınaklarda kutlanmakta.

Bu gizli ayinlerde bebeklere yada 12 yaşına kadar çocuklara işkence edilerek, kanlarından Adrenochrome elde edilir. Adrenochrome antik inanışlara göre dinç tutan bir hayat iksidir. Bu şeytani ayinlerde Adrenochrome elde edildikten sonra çocuklar can çekiştire çekiştire öldürülür ve tarikat mensupları bu ağlayan ve korkan çocukları ölümüne kadar seyrederken zevk alırlar.

Elitlerin Ölümsüzlük İksiri ADRENOCHOROME

Son 28 yılda, yani bilgisayar ve Internet çağına girdikten sonra bu gizli Kabala / Illuminati tarikatını ve buna bağlı olan pedofilci eylemleri, insan ticaretini + cinayetlerini onların çıkan telefon ve bilgisayar kayıtlarından CIA ve NSA ifşa etmiştir.

Illuminatilerin aralarında ünlü sanatcılar, siyasetciler, kraliyet aileleri, vatikan ve iş adamları vardır.
Son Iddianamelerin aralarında Lady Gaga, Tom Hanks, Obama ve Clinton ailesi bile bulunmaktadırlar. ABD de her sene 460.000 çocuk kaybolmaktadır. Çocuklara olan bu tecavüz olaylarını elitlere ait olan anaakım medyası örtmektedir! Trump ve patriotlar/milliyetciler adrenochrome + insan ticaretine el koymuştur. Son aylarda enternasyonal asker ekipleri (Rusya/ABD) 18 aylık bir yer altı eğitiminden sonra yaklaşık 50.000 çocuk tüm dünyada yer altı tünellerinden, mağralardan kurtarıp, çıkarmıştır. Tünellerin çoğu mikro atom bombalarıyla imha edilmiştir. Şu anda görülen bu ufak depremler bu tünel imha operasyonlarından kaynaklanır. Sosyal medyaya son haftalarda sızan bu olaylar tüm dünya halkını ayağa kaldırmıştır!
QAnon halk hareketi bu yüzden günden güne büyümektedir…!

QAnon Büyük Uyanış (#ThePlan) 1. Bölüm

Son aylarda bazı Tvitlerin altında #QAnon #QANONWORLDWIDE #WWG1WGA diye taglar görülmekte. Q harfi Ingiliz alfabesinde 17. sıradadır ve 17 sayısı QAnon hareketinin en önemli anahtar kotlarından biridir. Bu akım 2017 nin sonlarında Abd’de gündeme gelmiştir. Derin devlete, yani Cabala/Para Baronlarına / Illuminati çetesine savaş açmış olan Trump, işgal edilmiş ve Cabalaya yani para baronlarına ait olan medyaya konuşamayınca, CIA ve Qdrops = Qdamlacıklar aracıyla halkla iletişim kurmakta. Ilk önce Q harfli nick üzerinden 4chan ve 8chan internet platformlarında boy gösteren ve halka hükümet mevzularını en ince detayına kadar aktaran bu şahıs, Trump ekibinden milliyetci bir asker sanılmaktadır. Trump tvitlerini Cabala çetesinden bir müddet gizlemek ve halkı basından evvel aydınlatmak için, sürekli kriptolu mesajlar atmaktadır. Tvitleri deşifre etmek için Anon’cular da, yani bu Q nickini takip edenlere verilen isimdir, zaman damgasından tutun, attığı tvitlerin harflerini ve boşluklarına kadar sayıp deşifre etmekte ve bilgileri yavaşca sosyal medyadan sızdırmakla kendisine görev edinmiş vatanseverlerdir. Q sadece gündemde olan şeyler değil, CIA arşivlerinde bulunan ve daha evvel diğer ABD hükümetler tarafından örtbas etmek istenilen olaylardan da bahsetmektedir. Bu bilgilerin dışarıya sızması, halkta kısa bir müddet bunalıma yada Stockholm sendromuna sürükleyeceği maalesef bir gercektir! Milletler belki okulda örendiği tarihi bilgileri yeniden öğrenmeye mecbur kalacaktır. Q adlı kişinin örneğin Merkel’in asıl Adolf ve Eva Braun – Hitler’in öz kızı olduğunu ve Alman hükümete Cabala derin devlet projesi olarak başa getirildiğini de teyitlerin arasında vardır. Bunun için bu tvit deşifre etme olayı sadece Abd’de değil, Trump’ın tvitlerini artık bütün dünya belirli Internet #QAnon platformlarında büyük ilgiyle takip edilir ve deşifre edilmeye başlanmıştır.
Bazı Trump tarafından bilinçli yanış yazılmış kelimeler, yakında çıkacak olan yeni yasaları işaret eder yada gizli pedofil teşkilatları ifşa etmektedir. Cabala, yani küresel basını Başkanın bu kasıtlı yapılmış hataları yüzünden Trump’ı şizofren hastası, yalancı yada geri zekalı olarak dalga geçmektedir. Halbuki kasti hatalı tvitleri yayımlamakla QAnon hareketi zamanla halkın daha büyük ilgi odağa olmaya başlamıştır! Artık millet sürekli yalan haberleri (fake news) yayınlamakta olan TV kanallarını ve gazeteleri irtibar etmemeye başlamıştır ve haberlerini youtube, telegramm üzerinden yayım yapan özgür medya kanallarından almaya başlamıştır. Medya QAnon harekatını milleti hususi caydırmak için, tehlikeli sağcı ve komplo teorilerini savunan bir hareket olarak gösterir, halbuki QAnon hareketi vatanını çok seven yani patriotların / milliyetci kadınlar ve çocuklar içeren temel aile değerlerine önem veren harekattır. #WWG1WGA (Where we go one, we go all = Hepimiz birimiz için, Birimiz hepimiz için) tagına tıkladığınızda bu harekete katılan, kendi öz çekimlerini yapmış olan insanları görmek mümkündür! #QAnon din, ırk, yaş, cinsiyet ayrımı yapmadığı gibi, müslüman yahudi yada hiristiyan kitlelere, Yeni Dünya Düzenine (NWO) karşı koy ve vatanına sahip çık, diye sürekli çağrılar yapar!


Abd’de siyahi ve beyaz Trump seçmeni TV de kol kola aynı safta dikildiğini zaten görürsünüz. Geçen gün Almanya sokaklarında bir gazeteci sağcı ve solcular samimi vaziyette kol kola girdiklerini gördüğünde onun bölüştürücü sorusuna: Bizi yeterli ayrıştırdınız, hangi hakla bunu yaptınız diye çevabını vermişlerdir! Hatta Avrupa’da gazeteci ve medya mensuplarına karşı tepki büyümektedir.
Qdroplarını takip eden halk, sosyopatik elitlerin illuminati hayat tarzını (kanibalizm, pedofili seks, adrenochrom, pizzagate) izledikce, onların elinde olduklarını ve bizlerle Allah kul oynadıklarını anlamışlardır. Bazı moral bozucu gercekleri öğrenen halk, kaç gece uykusuz kaldığı gibi bu düzeni sorgulamaya başlamıştır. Millet teker teker gerçekleri öğrendiğinde elindeki yapboz parçalarını birleştirerek, asıl önündeki büyük tabloyu görmeye ve anlam vermeye başlar.
QAnon’u araştırarak daha önce bulanların görevi diğerlerinin uyanmasını sağlamasıdır! Bu Büyük Uyanış (#GreatAwakening) sayesinde yok olan şeyleri, var olduğunu anlamak mecburiyetinde kalacağınıza sizlere şimdiden söyleyeyim! Anon’un biri Q nickli kullanıcı chate girince: Uzaylılar var mı diye sorunca bunu Q teyit etmiştir! Alın size ABD’nin en üst kademelerden işte resmi bir teyit…! UZAYLILAR VAR, BUNUN TERSINI DÜŞÜNMEK ZATEN ÇOK BÜYÜK BIR EGOIZMDIR!


Sana medya geçen sene Fransa’daki halk yakıt zamları için sokaklara çıktığını söylediyse, lütfen bunları artık inanma! Geçen seneden beri halkın sokaklara inme sebebi elitlerin #adenochrome içicisi ve Illuminati ayinlerinde kaçırılmış çocuklara uyguladıkları çocuk işkencesi ve cinayetleridir! CIA, NSA ve milliyetci askerlerin onlarca senelerdir topladığı suç dosyaları Trump seçildiğinde teslim edilmiştir! Trump milliyetci askerlerin bir hükümet projesidir! Altında dakika dakika (#TikTok) işleyen, 20 sene süre içersinde milliyetci üst rütbeli Askerler tarafından hazırlanmış olan bir plan vardır. Trump’ın attığı tvitler Abd zaman mühürüne göre okunur ve hepsi ince detayına göre hesaplanarak bilinçli olarak atılır (#ThePlan).
Trump iyi bir artistir, tüm hareketleri uzun vadede prova edilmiş ve bilinçli olarak oynanmaktadır. Derin devlet hükümetlerine, sırt çevirmesi yada küçük bir çocuk inatlaşıp, elini vermemesi gibi…! Bunları çok gördük değil mi..?!
Kennedy ailesine saygısı çok büyüktür, çünkü bu çeteyi indirecek son başkan rahmetli John Fitzgerald Kennedy idi ve bunu 1963’de Dallas’da üstü açık arabasında vurularak hayatıyla ödemiştir. Geride kalan ve babasının cenazesini selamlayan en küçük oğlu, John John Kennedy daha henüz dört yaşındayken yetim kalmıştır. Trump JFK Junior’un en yakın arkadaşlarından biridir! Sürekli halka Kennedy’nin başlattığı projeyi bitereceğini vurgular!

QAnon hedefi okuduğunuz gibi, dünyanın en büyük derin devlet olan Cabala çetesini ve ona bağlı olan, hükümetleri ve tüm terör örgütlerini çökertmektir. Şimdi biz kendi açımızdan Orta Doğu’yu düşündüğümüzde, ülkemizde çökecek olan terör organizasyonlarını artık düşünün bir…! Bütçemize kalan silah paralarını eğitime ve sosyal projelere yatırdığımızı bir hayal etmenizi isterim! Eğer Abd kurucu Atalarının değerleri olan dürüstlük, demokratik ve özgürlük ilkelerine geriye dönerse, bizde belki hayal ettiğimiz Atatürk ilkelerini savunan bir parlamenter sistemine de dönebiliriz. Lütfen Türk medyasından dış haberleri almayın. Bunun için Youtube ve Telegram üstünden yayın yapan özgür kanalları tercih edin.

QAnon hareketini yakından izlemek isteyenlere resmi Internet sayfası:

https://www.qmap.pub

Avrupada bu kanallar üstünden izlenen Almanca ve Ingilizce haberler:

X22 Report: https://www.youtube.com/user/X22Report

Qlobal Change: https://www.youtube.com/channel/UCX9J_T4Gif8Ir1mps14EnKA

Q Faktor: https://www.youtube.com/channel/UCUTaipYaPMzmXWMm0-55cng

Mart ortalarında ve Nisan’da dünyada olanlar!

Gelelim şimdi çocukların Illuminatilerin elinden kurtulmasına: Bu konuda da şimdi daha ufak at diyeceksiniz, ama kendim bu resimleri ve videoları gördüğümde aklım hayalim resmen durdu!
Inanmıyacaksınız ama, şehirlerin altında antik yada modern dönemden yapılmış olan metro ve büyük proje inşaatlerinden olsun, çok sayıda geniş tünel ve buna ilişik ağ sistemleri, askeri baz, atom sığınakları ve mağralar mevcuttur! Bazı tüneller vardır ki hangar gibi acaip geniş ve çok sayıda deniz altı ve ucakların barındırabilecek kadar büyüklüğünde olduğunu gördüm. Ben bir kaç 100 m2 lik alanlardan bahsedmiyorum, söz konusu olan bir şehir büyüklüğünde oyuklardan, büyük mağralardan ve yerin dibinde birkaç katlı olan şehirlerden bahsediyorum. ABD askerleri sosyal medyaya Atlanta kentinin altında 8 katlı bir şehrin daha bulunduğunu sızdırdılar. Akdeniz’in altındaki eski çağlardan kalma tünel ağ şebekesi dünyanın en genişlerinden olduğunu zaten Nevşehir ve Kapadokya’dan bilmekteyiz. Hatta bazı tünellerin Anadolu’dan Iskoçya’ya kadar uzandığı da bir gercektir.

https://www.hurriyet.com.tr/seyahat/iskocyadan-turkiyeye-uzanan-gizemli-tunel-40498514

Dönelim şu çocuk kurtarma operasyonuna. 2019’da Putin küreselçileri / cabala / illuminati elitlerini ülkesinden kovmayı başardı ve Rusya’yı bu zihniyetten arındırmış oldu! Trump’ın Putin’e ve hatta Kim Yong Un’a yaklaşmasının sebebi, anti derin devlet tutumları. Kendi aralarında anlaşmış olmaları lazım ki, tam coronavirüs sınır kapama eylemlerinden evvel, Avrup’da, Rusya Italya’ ya ve Trump Almanya’ya askeri malzeme ve personel yığdılar. Hatta küreselcilerin elinde olan anaakım medyası: “Ikiyüzlü Putin taraf değiştirdi” diye sürekli gazetelerde başlıklar attı. Şu an bile gök yüzünü Avrupa’da radarladığınızda, çok sayıda askeri uçak inmekte ve kalkmakta olduğunu keşfedersiniz.
Bazıları Abd askerinin “Defender” Nato tatbikati için geldiğini, diğerleri coronavirüs salgınında yardımcı oldukları için ülkeye giriş yaptıklarını söylediler, meğerse sonradan anlaşıldı ki, Alman askerlerin sosyal medyaya ve özgür kanallara sızdırdıklarına göre, hepsinin tüneldeki çocuklar için seferber olduklarını vurguladılar. Bu yer altı tatbikatına şu an her ülkeden gönüllü olarak patriot / milliyetci askerleri katılmakta ve operasyonlar tüm dünyada hala sürmekte!

Trump seçildiğinde, görevini alır almaz, derin devleti çökertmek için, seçilmiş milliyetci askerleri 18 ay boyunca yer altında özel eğitimden geçirmiş.


Abd’de operasyonlar New York ve Los Angeles ağırlıklı olmuş.
Başkan şu anda yalancı medyaya konuşamadığı için, yine bir kriptolu tvit atarak, Tünelin uçunda ışık gözüktü diye, #QAnon’cılara bildirir. Bunlar olayı hemen çözerler ve anaakım medyası olayı çözmeden evvel sosyal medyaya harekattan gelen resimleri ve doğru haberleri internete sızdırırlar..!

New York’ta insan tüccarları Central Park’ın altındaki tünel sisteminde şeytani ayinler ve pedofilci illuminati pazarında satılmak üzere binlerce kadın ve çocuk saklamışlar. Küreselci medya New York limanına yaklaşan kızıl haçın gemisi, corona hastaları için geldiğini halka fake haber sunmuş! Sonradan sosyal medyaya sızan hemşire ve akraba cep konuşmalarından, millet başka nedenler yüzünden geldiğini derhal anlamış. Central Park’a açılan beyaz çadırlar, yer altından kurtulan insanlar için kurulmuş. Çadırların içine Trump oyuncaklı çocuk yatakları kurdurmuş ve askerlerin sürekli çadırlara kartonlarla çocuk bezi taşıdakları da gözlenmiş. Aralarında onca ay yerin altında kalmış, gün yüzünü görünce dayanamayıp, ölen bebekler olmuş. Aralarında her yeri kesik, vücutları parça purça olmuş, #Adrenochrom’u elde etmek için, çok kötü yaralanmış çocuklar da varmış. Medya New York’ta açılan toplu mezarlarını coronavirüs cenazeleri için açıldığını söylemiş, meğerse halk sonradan bilgiler sızdıkca bu ölen küçük bebekler ve kadınlar için açıldığını idrak etmiş!
Insan tüccarlığı seks , pedofili, organ ve kanibalizme kadar gitmektedir. Evet doğru duydunuz KANIBALIZM…

İskoçya’dan Türkiye’ye uzanan gizemli tünel

İnsanlık, ilk dönemlerinden beri teknolojiye ihtiyaç duymuştur. Yaşam kolaylığı, hastalık, savaş, tehlikelerden korunma, hava şartlarından etkilenmeme…

Bunların hepsi satanist, yani Illuminati…!
#Adrenochrome denilen maddeyi göz yuvasından epifiz bezesine şırıngayla enjekte ettiriyorlar!
#Adrenachome denilen madde çocuklara işkence yapılarak kazanılır ve insanı gençleştirdiği söylenir!

#BlackEyeClub

Die Illuminati und der „Black Eye Club“ (Videos)

https://www.pravda-tv.com/2018/08/die-illuminati-und-der-black-eye-club-videos/embed/#?secret=b8pg0Kc7UY

#Adrenachome çocuk kanı Abd’de 8000 $ dan satılır…!
Alanların arasında bir çok zengin Hollywood artistleri vardır…!

Tüm dünyanın konuştuğu mevzu!

#Adrenochrome

Size günlerdir yoğunlaştığım, araştırdıkça içinden çıkmaz bir hal alan Adrenochrom’u anlatacağım sizlere.

Konu:
Çocuk kurban etme ve Adrenochrom nedir?
-Adrenochrom üretmek için çocukların kanları neden ve nasıl alınır?
-Kanı alınan çocuklara ne olur?
-Bu uyuşturucuyu kimler kullanır?
Adrenochrom: doğal olarak meydana gelen insan endokrin salgısıdır ve korkuya bağlı olarak çocuk kanında daha fazla görülür. Yani mahsülü insan olan bir uyuşturucu türüdür. Kullanılan sembol aşağıdaki şekil yani beyaz tavşandır.

1939’da yapılan bir çalışmada, adrenokrom perfüzyonunun bir kurbağanın kalbini yeniden canlandırdığı, hayvanı hayata döndürdüğü ve kalp krizi hastalarında adrenalin/epinefrin uygulamasını bu ana kadar standart hale getirdiği bulundu.

Fakat araştırmayı daha da derinleştirdiklerinde bu maddenin insanın yaşlanmasını %60 oranında önlediğini ve kullanana fiziksel güç verdiğini gördüler.

Kandaki adrenalin miktarına göre zenginleşen bu uyuşturucu, korku güdüsü körelmiş yetişkinlerden ziyade saf ve daha ürkek olan 9 yaş altı çocuklardan üretiliyor.

Uyuşturucunun zenginleştirilmiş olması için çocuğa bu aşamada çektirilebilecek en büyük acıları çektirip, ölene kadar korkutulup, ölüm anında vücüdu kesilerek kanı alınıyor.

Bir bebegin asil kan taşıyıp taşımadığı yanınız topuk kanından tesbit ediyorlar. Asil kan taşıyan bebeklerin kanını aldıktan sonrası video da.

Wikileaks videolarından bir alıntı paylaşıyorum. Hassas ve +18 olan bu videoda, öldürülmeden önce korkutulan, kanı alınan çocuklar ve çığlıkları var.

İşte Adrenochrome bu çocukların kanındaki adrenalin kullanılarak üretiliyor. Çok yüksek fiyatlara alıcı bulan bu uyuşturucu kullanana:
-%60 Gençleşme.
-Sinir duyarlılığı
-Kontrollü halüsinasyon
-Fiziksel güç
-Bireysellik yitimi
-Garip ideasyon
-Beden algı bozukluğu veriyor.
Amerika’da, Avrupa’da ve bütün dünyada gerçekleşen çocuk ticareti ve istismarının en büyük sebebi olarak bu görülüyor.
Wikileaks kaynaklarına göre kullanan ünlüler; Hilary Clinton, Bill Clinton, Tom Cruze, Nicolas Cage, Barack Obama, Johnny Depp, Jim Carrey ve daha sayamadığım niceleri gösterilmiş.

Kullanan kişi yaşlanmıyor fakat uzun süreli kullanımda sol gözünün etrafında morluklar belirmeye başlıyor. Bu göz morluklarını bazı zamanlar farketmişsinizdir. Bir araya toplanınca çoğu şey anlaşılıyor.

Dikkat

💊

diye sattıkları

💊

şeklinde Çinde ceninlerden elde edilen toz bebek eti Adrenochrome için komplo diyenler bu tehlikeyi görmeyenler acaba ne zaman at gözlüklerinden vazgeçecek

Wikileaks’ın sızdırdığı diğer bilgilerde Bill Clinton ve Barack Obama’nın Pizzagate’den şifreli konuşmlarla küçük kız çocuğu sparişi verdiği de iddia edilmiş, hatta Barack Obama’nın 60bin$ ödeme faturası delil olarak sunulmuştu.

Kaybolan çocuklardan elde edilen kanların PizzaGate skandalındaki ile aynı şekilde internetten satışı yapıldığı düşünülüyor.

Kaybolan çocuklardan elde edilen kanların PizzaGate skandalındaki ile aynı şekilde internetten satışı yapıldığı düşünülüyor.

Kaybolan çocukların numarası, satılan ürünün numarasına ekleniyor. Pek çok üründeki numara Yandex‘e yazıldığında, kayıpolan çocukların ilanları çıkıyor. Bu şekilde adrenochrome’a sahip olmak isteyen kişilerin istediği çocuğun kanını seçtiği düşünülüyor.

Hakkında pek çok şey biliniyormuş gibi görünse de, adrenochrome ve kayıp çocuklar hala sırlarla dolu.

Hakkında pek çok şey biliniyormuş gibi görünse de, adrenochrome ve kayıp çocuklar hala sırlarla dolu.

Sırf genç kalmak için çocuklara eziyet ederek onların kanını kullanan bu insanlar ve yaptıkları hala tam anlamıyla kanıtlanabilmiş ya da açığa çıkabilmiş değil. Geçtiğimiz günlerde Sandra Bullock’un bahsettiği yöntemin de adrenochrome olduğu düşünülse de kendisi sünnet derisinden yaptırdığı söylemişti.

Kim pizza için 60bin$ verir ki?
Bahsi edilen #Pizzagate (pizzacının) amblemi ve FBI tarafından yayımlanmış pedofili notasyonu arasında bir benzerlik görüyor musunuz? İLGINÇ!
İşte bu benzerlik aynı zamanda yaşlanmayan ünlüleri de açıklıyor.
Fakat son 3 yıla baktığımızda bu ünlülerin hızlı bir şekilde yaşlanmaya başladığını görüyoruz
Bunun sebebi ABD hükümetinin, uzun zamandır Adrenochrom’u yasaklamış olmasıydı.
Artık ünlüler yaşam iksirlerine ulaşamıyorlar.
Hatta yasal olarak üreten 3M İlaç şirketinin suni Adrenochrom hazırlama patenti bile iptal edildi.
Trump’ın kendisine gelen “Kan İçenler.” Hakkındaki istihbarattan sonra 3M şirketi için attığı tweet
Amerika’da her yıl

450.000 çocuk

Birleşik Krallıkta 111.844!

Ispanya’da 18.000!

Rusya’da 43.000!

Hindistan’da tahmini 97.000!

Almanya’da 98.000!

Kanada’da 43.398!

Avustralya’da 22.000

kayboluyor !

Dünyada günde ortalama 2.500 çocuk kayboluyor!!

Peki bu çocuklar nerede?

Unutmayın:

ŞEYTANIN YAPTIĞI EN BÜYÜK HİLE, BİZİ GERÇEK OLMADIĞINA İNANDIRMIŞ OLMASIDIR!

Aynı zamanda Atatürk’ün gençliğe hitabesi de ASİL KAN şifre var Bebeklerin topuk kanında tesbit ediliyor Bundan dolayı yeni doğan bebeklerin 1. topuk kanı alırlar 2.İçinde ne olduğu bellisiz aşı yaparlar Bebeklerin topuk kanı vermeyin Bu şeytani düzeni asil kanlılar bitirecek.

Vahim İddia: Türkiye’de cenin ticareti Başta Fransa olmak üzere bir çok batılı ülkede,daha çok üçüncü Dünya ülkelerinden getirilen kürtajla alınmış bebeklerin,kozmetik firmalarına satıldığı bildiriliyor ABD ve Avrupaya kamyonlar dolusu cenin gönderiliyor.

https://pbs.twimg.com/media/Fc0Um_6XwAEuxOA?format=jpg&name=small

Birazdan okuyacağınız yazı rahatsız edici içeriklere sahiptir; Belki de bu yazı bugüne kadar yazmaya en çok zorlandığım konu olacak, çünkü vicdanı olan herkesin bu yazıyı okurken bile karın ağrıları çekebileceğini biliyorum. Amacım kimseyi rahatsız etmek değil, aksine var olan bu konuyu medya tarafından gizlendiği için haberdar olmayan kişilere ulaştırabilmek, farkındalık yaratabilmektir..

Amerika’da ortalık çok karışık. Küreselciler ve ulusalcılar arasında 2016 yılında Trump’ın başkan seçilmesiyle birlikte açık bir savaş başladı. Ortaya çıkan Q hareketi, ülkeyi neredeyse ikiye böldü ve bugüne kadar yapılmış gizli işleri ifşa etmeye başladı. Bu harekete destek veren milyonlarca kişi var ve bunların başında Trump geliyor. Ortaya atılan çok büyük iddialar var; Örneğin Hillary Clinton’un sildiği 30.000 mail ve bunların ifşasından sonra gündeme oturan PizzaGate olayı gibi.. Commet Ping Pong adlı pizzacıya şifreli şekilde verilen çocuk siparişlerinin gündeme sızmasıyla birçok iş adamı, üst düzey bürokrat, sanatçı isimleri bu dava ile anılmaya başlandı ve işler her geçen gün giderek çirkinleşmeye devam ediyor.

Şimdi sizlere Adrenochrome nedir kısaca bahsetmek istiyorum. Adrenochrome, vücutta salgılanan adrenalinin oksitlenmiş hali yani kimyasal bir uyuşturucudur. Vücut bu kimyasalı korku veya heyecan sırasında gerçekleşen adrenalin patlaması ile salgılar. Etkileri arasında çok etkileyici görsel renk, mutluluk, zindelik, kontrollü halüsinasyon, duyuların güçlenmesi, icat yeteceği, acı ve mutsuzluğa karşı duyarsızlaşma, yaşlanmanın P’ye yakın yavaşlatılması, erkeklerde ise iki kat fazla cinsel güç etkisi vardır. Bağımlılık yaratan diğer kimyasallardan çok daha etkili ve güçlüdür, o yüzden daha çok bağımlılık yapar ve kullanılmadığında inanılmaz hızlı çöküş yaşatır. Bağımlı olup Adrenochrome’a ulaşamayan kişilerin sol gözlerinin çevresinde morarma ve genel anlamda çok hızlı şekilde gelişen yaşlılık belirtileri oluyor.

Adrenochrome genelde 0-9 yaş aralığındaki çocuklardan elde edilir ve kalitesi kurban edilen insanın yaşı ve ölüm anında salgıladığı adrenalin miktarına bağlıdır. Bu sebeple en kaliteli Adrenochrome, 9 yaş altı çocukların işkenceye ve dehşete sokulması vasıtasıyla elde edildiği söyleniyor çünkü küçük bir çocuk bir yetişkinden daha saf olduğu için hissedecekleri korkunun farkı, salgılanan adrenalinin kalitesini belirliyor.

Peki bu kimyasal nasıl elde ediliyor? Potansiyel kurban işkence yöntemine maruz kalıyor ve ölüm süresi mümkün olduğunca uzatılıyor, bu sayede vücudun salgıladığı Adrenochrome miktarı çoğalıyor ve kurban öldürüldükten sonra boynun arka kısmından şırınga yardımıyla kimyasal emiliyor.

Adrenochrome elitler için çok önemli fizyolojik ve psikolojik besin kaynağıdır. Darkweb’de dozunun fiyatı 30.000$ ile 50.000$ arasında değişiyor. Dünya üzerinde çocuk kaçakçılığı probleminin bu denli büyük olmasının sebebi de budur.

Sizlere bir kaç ülkenin 2019 yılı kayıp çocuk vaka sayılarından bahsetmek istiyorum; ABD 460.000, İngiltere 112.000, Almanya 100.000, Hindistan 96.000, Kanada 104.531, İspanya 20.000 .. Her yıl yerkürenin çeşitli yerlerinden bir sürü çocuk kaçırılıyor, yeraltı tünellerinde eziyet görüyor, birilerine satılıp cinsel istismara maruz kalıyor ve kan emici elit kesimin ölümsüzlük iksiri oluyor.

Son bir kaç aydır Amerika’da askerlerin sebepsiz yere sokaklara inmesi konuşuluyordu. Aynı anda Avrupa’nın bazı ülkelerinde de eş zamanlı askerler sokaklarda görülüyordu. Geçtiğimiz ay New York’ta Central Park üzerine bir hastahane kuruldu ve tedavi için yer bulamayan kişilerin burada tedavi edilecekleri söylendi.

Bu hastahanenin kurulmasının hemen ardından orada çalışan bazı hemşireler diğer meslektaşlarına ve tanıdıklarına bazı ses kayıtları gönderdiler ve bu kayıtlar dışarıya sızmaya başladı. Kayıtlarda ‘Central Park’ın altında çok fazla ve derin tüneller olduğu, hatta bu tünellerin New York’un bir çok yerine yayıldığı ve tünellerin içerisinde sayısız çocuk olduğu, bu çocuklara cinsel istismar yapıldığı, çocukların yaşlarının çok küçük olduğu hatta bazılarının bugüne kadar hiç güneş görmediği, kafeslerde tutuldukları ve yine çocuklardan bir kısmının bazı organlarının da olmadığı, çocukların bazı ayinlerde kullanıldığı, organlarının bile satıldığı’ söyleniyordu. Bu ses kayıtları bir anda Amerika’nın bir sürü yerinden gelmeye başladı.

Tünellerden çıkan çocukların sırasıyla en fazla Ortadoğu, Afrika, Amerika ve Avrupa’dan getirildiği, sayılarının çok fazla olduğu ve genelde ABD pasaportu olmayan, illegal yöntemlerle ülkeye giriş yapan çocuklar olduğu söyleniyor. Hemen ardından yine Amerika’nın çeşitli bölgelerinde insanlar yeraltında patlayan bomba sesleri duyduklarını ve sallantılar hissettiklerini paylaşıyorlardı. Haberlere yansıdığına göre bazı eyaletlerde 5 saat içerisinde 15 deprem oluyordu ve halk bunun yeraltında çocukları kurtarmaya çalışan askerlerin çatışmaları olduğunu söylüyordu. Yine eş zamanlı olarak bu tatbikatların Avrupa’da da olduğu, İngiltere’den yer altında çıkan yangın görselleri paylaşıldığı da söylentiler arasında. Bu iddialar insanlar arasında dolaşan, kanıtlanmamış iddialar olsa da yine geçtiğimiz ay Trump’ın internetteki manidar paylaşımı “Tünelin sonundaki ışığı gördük” ortaya atılan iddiaların gizli kapaklı şekilde gerçek olduğu ve tünellerde gerçekleştirdikleri temizlik operasyonun da sonuna geldiğini işaret eder nitelikteydi. Amerika gündemini yoğun bir şekilde meşgul eden tünelden kurtarılmaya çalışılan çocukların varolduğu iddialarının üzerine bu konuya Trump tarafından gönderme yapılması, tüm halkı bu iddiaların gerçek olduğu düşüncesine sürüklemiş oldu. Bu olaylar sürerken New York limanına askeri bir hastahane gemisi yanaştı ve buradan kurtarılan çocukların yine orada da tedavi edildikleri söylentiler arasındaydı.

Bir süredir üst üste çıkan bu teoriler veya iddialar Amerika’da gündemi oldukça meşgul etse de, basında bu konuda sansür uygulandığı da aşikar. Yayınlanan video veya açıklamalara sosyal medya üzerinden kısa sürede sansür gelse de, bazı kişiler hala bu haberleri yapmaya ve halkı uyanışa davet etmeye devam ediyor.

Elitlerin, Hollywood yıldızlarının, siyasilerin ve genel anlamıyla küreselcilerin satanist eğilimleri, pis oyunları gün ve gün ortaya çıkmaya başladı. Bahsedilen elitler arasında Madonna, George Coolony, George W. Bush, Barack Obama, Hillary Clinton, Lady Gaga, Brad Pitt, Adam Sandler, Celine Dion, Kate Moss, Johnny Deep, Tom Cruise, Marina Abramovich, Jim Carrey, Tom Hanks ve daha bir çokları yer alıyor.. Yıllardır hiç değişmeyen, güzelliğiyle ve cildinin pürüssüzlüğüyle adından söz ettiren hemen hemen her ünlünün Adrenochrome kullandığı ve Trump başkanlığından beri Adrenochrome’a ulaşımın zorlaştığı iddiasıyla bahsi geçen elitlerin 2016’dan bu yana fiziksel olarak değişimleri net şekilde gözlemlenebiliyor. Trump başkanlığına karşı çıkan isimlerle bahsi geçen elit isimlerin örtüştüğünü de görebilirsiniz.

Farklı bir iddia ise Kraliçe Elizabeth ve eşinin de bu eğilimde olduğu ve torunu Harry’nin de Amerika’ya yerleşip ailesinden bu sebeple uzaklaştığı hatta belki de bu konuda Amerikan hükümetine istihbarat sağlamış olabileceği yönündedir. Kraliçe’nin ünvanının bile bu dava sebebi ile elinden alınmış olabileceği veya yakın zamanda bu davadan kurtulabilmek için kendi ölümünü düzenleyebileceğini de konuşulan olasılıklar arasında.

Bahsi geçen iddialarla ilgili bugüne kadar pek bir açıklama yapılmasa da, Amerikan halkı konunun sürekli takibini yapıyor, peşini bırakmıyorlar. Her gün sosyal medya üzerinden kurdukları haberleşme ağları sayesinde ellerindeki verileri birbirleriyle paylaşıyorlar. Herkes gibi ben de bu işin bir an önce açıklığa kavuşmasını, çocukları kaçırıp onlara işkence yapan herkesin yargılanmasını diliyorum. Umarım dünya çapında yer altında kurdukları şehirlerde sapkın geleneklerini sürdüren her bir yaratık, bu işten paçasını kurtarmadan adalete teslim edilir.

Dokundukları, istismar ettikleri her bir çocuğun kanıyla beslenip kendini daha güzel hisseden her bir elit, umarım yakında kendi kanlarıyla sınanırlar.

KAYNAK

2

3 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir