Mavi Kan Sürüngen Klanı

🐍

Mavi Kan Sürüngen Klanı, İnsan formunda kalabilmek için Demiroksit bazlı Kırmızı Kan içmeye muhtaç!! Dünya’da kaçırılan çocuk trafiği eğer durursa hepsinin gerçek yüzü görünür!! görünmeyede başladı

📌

Şuan etrafta çok fazla Klon ve Maske takan varlıklar görmekteyiz (bilhassa Devlet Adamları Kraliyet Ailesi ve medyatik kişiler) Sebebi muhtemelen şu!? Artık eskisi kadar İnsan Kanına ulaşamıyorlar bu kurmuş oldukları vahşi yeraltı sistemine bir müdahale geldi ve operasyon yediler.. Ve sonucunda Fiziki şekillerini İnsan formunda tutmakta zorlanıyor dolayısıyla insan içerisine çıkmakta güçlük çekiyorlar, bu neticede Planda değişiklik yapılmış olmalı ki kendileri inlerine çekilerek yerlerine dublörlerini atadılar..

Diana kendi el yazması mektubunda, Kraliyet fertlerinin Yaratık formunda bulundukları bir Ayine tanık olur.. Ayinde insan kanı içilir ve ardından İnsana dönüş olur!! Kendisinin bu olaya şahit olduğunu farkederler ve Beni öldürecekler diye delil olarak not bırakır! Zaten geçtiğimiz yıllarda bir MI6 ajanı ölüm döşeğindeyken kendisinin Diana’yı öldürme emrini aldığını ve kendisi bu verilen görevi yerine getirdiğini ancak vicdan azabı çektiğini beyan eden açıklamaları servis edilmişti..

– Ya arkadaş peki bu Varlıklar gerçekten İnsan Kanı ile yakından ilgilimi, bırakın bu komplo teorilerini diyenler oluyor! Ama Sen komplo Teorisi dedin diye bunlar Komplo olmuyor güzel kardeşim! Elizabeth’in de katılımıyla bir piknik gezi tarzı organizasyon yapılıyor ve 20-30 kadar çocuk bu organizasyona katılıyor! Sonra nemi oluyor !? çocuklar bir daha geri gelmiyor haber alınamıyor ! evet çocuklar yok! İnanılır gibi değil dimi.. Dava üstüne davalar açılıyor ama çocuklar geri gelmiyor.. Çocukları kaybettik diyerek bu trajediyi örtbas ediyorlar!

Bu Soy çok ama çok tehlikeli, Evine bir gece misafirliğe alsan gece gelir Seni yer!

Hepimiz Vampir Filmleri ile büyüdük değil mi? Vampir filmlerinde kendilerini işleyip anlatıyorlar.

Kaynak: Twitter

Visited 27 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir