BOZKARGA UZAY-DÜZ DÜNYA,SİTE İNDEX Niye Antarktika’ya gitmek yasak?

Niye Antarktika’ya gitmek yasak?Paylaşın

Amiral byrd ın anıları sanırım sorunun cevabı olabilir…ABD tarihinin en genç amirali Richard Byrd orada farklı kıtalar gördüğünü söyleyip birkaç operasyon yaptığını anlattıktan sonra, önce tımarhane sonra sır ölümü,operasyon Highjump .

Kendi belirledikleri yere gidebiliyorsunuz ama ondan sonrasına geçiş yasak. Sanırım sorunun cevabı da gidilemeyen kısımda saklı.

Çünkü arkasında yeni ırklar, kıtalar, denizler, kaf dağları ve gök kubbe var. Dünyamızın gerçek şekli burada saklı. Bir küre kafesin içerisinde düz yeryüzünün üstündeyiz. 7 kat gök 7 kat yer

Bunun cevabı ispatlandığı gün, tüm oyun biter. Çünkü herşey bunun üzerine dizayn edildi. Mesela artık güneş patlamaları bahane edilerek iletişim kesintisi gündeme gelemez. Ya da marsa gittik diye yurtturup, gerçekte gidecekleri kıtayı artık saklayamazlar.

Bugüne kadar oraya giden tek Almanlardı. Onların bize gösterdi yer Rockefeller-Plateau. Antarctica cok büyük gizem ve olay saklıyor. Oraya gidilirse, öbür boyutlara geçen köprü görünür, ve buna izin vermezler. His dark materiells filmini izle. Orda saklanan Gökkuşağköprüsü.

Belki de #trumanshow

.

Yasak değilde vesait yok bildiğim…kimse yasak koyamaz herhangi bir ülke egemenliği yok bildiğim…

diyen olursa :

https://www.diplomasi.net/antarktika-antlasmasi/embed/#?secret=hosyIXAHA8

Belki bu sebepten yasak…

Sadece gitmek mi? Üstünden uçmak bile yasak! Hiçbir uçak ve uydu rotası oranın üzerinden dahi geçmiyor.

Antartika da buzların altında uzaylı yaşam var

Very famous UFO (Unidentified flying object) or UAP (Unidentified Aerial Phenomena) footage its actually old video

WE ARE NOT ALONE THIS UNIVERSE!!! AND PLUS THEY ARE WITH US!!! Dmitri Medvedev UFO speech

Beklenen akıl, inanma ama sorgula, Mesela ABD başkanı ay’a ankesorden telefon ediyor mesela Nasa 1969 da çıkılan Ay’a çıkamıyoruz çünkü teknolojisini kaybettik diyor mesela geoid dedikleri dünyanın çektikleri her fotosu küre nasıl oluyor bunlar gibi?

YORUM YAPINIZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.