SATANİST AYİNLER

Avustralyalı gazeteci FİONA BARRET in satanist ayinlerine kurban giden çocuklar ile anlattıkları.. ( +18 ) mideniz kaldırmayabilir.. İddiaya göre ABD de bohemian korusu vb. yerlerde şeytana tapma ayinlerinde kan ritüelleri yapılıyor..

Çocuklara tecavüz ederek, çocukları taciz ve istismar ederek, canlarına kıyıp kanlarını içerek Satanist Ritüel yapan küresel ağ ifşa edildi! Ahlaki değerleri, insani meziyetleri, tüm insan maneviyatını yok edip yeni dünya düzeni kurmak isteyen Satanist Pedofili Ağı’nı, bu yapıdaki, pek çoğumuzun da bildiği, tanıdığı ünlü kişileri, başbakanları, başkanları, medya patronlarını cesur Avusturalyalı gazeteci Fiona Barrett ifşa etti! Fiona, kendisinin de küçük yaşlarda bu çetenin ritüellerinin kurbanı olduğunu da itiraf etti.

Fiona açıklamalarında; bu şeytani pedofili şebekesinin uluslar arası çocuk kaçakçılığı yaptığını, daha doğum belgesi bile verilmemiş bebekleri kaçırdıklarını, şeytani satanist ritüellerinde kullandıklarını, satanist ritüellerinde kullanıldığını söylüyor..

Uluslar arası şeytani satanist ağında 3 eski Avustralya Başbakanları, 1 ABD eski Başkanı, ünlü aktörler, ünlüler, hakimler, siyasetçiler ve bir çok tanınmış isimler de mevcut ! Fiona, bu şebekenin, Avustralya’daki tüm önemli kurum ve kuruluşlara sızmış olduğunu da ortaya koyuyor.

Şeytani ritüel, tecavüz, işkence ve cinayet… Fiona, bütün bunlara maruz kaldığını, bütün bunları yaşadığını söylüyor… Fiona Avustralya’nın pedofili cenneti olduğunu ilân ediyor ve şunları söylüyor:

“Kendi üvey ailem tarafından Sydney merkezli Uluslar arası çocuk ticareti yapan bir şebeke halkasına teslim edildim. Başta doğum sertifikası bile alınmamış olan çocuklar olmak üzere, bazıları sokaktan kaçırılan çocuklar satanist ritüellerde kullanılmak için büyütülüyolar. Bazı çocuklar ise nesiller boyu süren istismar sisteminden geçiyorlar ve bu sonuncular gelecekte yönetici olacakları umularak eğitiliyorlar.”

Fiona açıklamalarının devamında, daha küçük bir kızken VIP partilerine bırakıldığını, 2 yaşındayken ünlü politikacıların, aktörlerin, ünlülerin birbirlerine tecavüz ederken onları izlemek zorunda bırakıldığını, daha sonra kokain içen biri tarafından, daha o küçük yaşta tecavüze uğradığını ve o kokain içen kişinin kendisini havuzda boğmaya çalıştığını söyledi.

Sadece cinsel istismara ve tecavüze uğradığını değil, kişilik kopmasına uğratılmak için sığır elektroşoku işkencesine de maruz bırakıldığını söylüyor. Fiona, bu sübyancı çetenin Canberra’daki Parlamento Binasında da bu şekilde seks partileri düzenlendiğini ortaya koyuyor.

Fiona Barrett o ünlü ve tanınmış kişilerin isimlerini açıklıyor: – Antony Kidman (aktris Nicole Kidman’ın babası) (Nicole Kidman aynı zamanda bu halkanın kurbanı. Ancak bu kişi de Fiona’ya karşı işkencelerde bulundu);

Dr. John Gittinger (Litvanya Nazi toplama kampı gardiyanı ve CIA ajanı);

– Aktör Bruce Spence; – Eski ABD Başkanı Richard Nixon;

– Eski Avustralya Başbakanı Gough Whitlam;

– Eski Avustralya Başbakanı Bob Hawke;

– Eski Avustralya Başbakanı Paul Keating

Eski Avusturalya Milli Eğitim Bakanı Kim Beazley;

– Yeni Güney Wales Eski başkanı Bob Carr;

– Eski Avustralya kriket oyuncusu Richie Benaud;

– ABD Evangelist Papazı Billy Graham

– CNN kurucusu Ted Turner

Barrett ayrıca Avustralya parlementosunun ayrıcalığı altındaki politikacılar, hakimler, doktorlar ve medya patronlarını kapsayan geniş bir sübyancı halkasının olduğunu söyledi. Bunlar;

Kerry Packer,

Bob Carr,

Bob Hawke,

Paul Keating,

Robert Menzies,

Alan Jones (radyo spikeri),

Bernard King (aşçı),

Molly Meldrum (TV sunucusu),

Elton John (müzisyen),

John Kerr (Whitlam ve Kerr eşcinsel severler) ve

Justice Lionel Murphy..

Fiona; uğradığı tecavüzleri, istismarları, işkenceleri resme aktarmış. Richard Nixon ile Fairbairne Askeri Havaalanı’nda uçağa biniyorlar. Fiona, Bu resimlerdeki saldırı ve tecavüzlerin Bohemian Grove’da olduğunu söyledi. İşkence ve tecavüzler başlar.

Jason Projesi için kobay olarak da kullanılır. Barrett, bir keresinde pembe kabarcık odasında yine tecavüze uğradığını söyledi. Başka bir seferde de çocukların hayvanlar gibi avlandığı ve tecavüze uğradığı “Oyuncak Ayı Pikniği” adlı çocuk tecavüz avı partisi düzenleniyor dedi.

Fiona Barrett,Yeni Güney Wales’da 1985’de tanık olduğu ritüeli açıklıyor ve Bathurst pedofili ağını açığa çıkarıyor: Fiona , Avustralya’nın satanist ayinlere katılan ünlü insanlarının yanı sıra Aziz Stanislaus’ta yerel Avustralyalı polislerin de bu ağa dahil olduğunu söylüyor.

“Onlar; Kim Beazley, Richie Benaud (ünlü Avustralyalı kriket kaptanı ve spor yorumcusu), aktör Bruce Spence ve Yeni Güney Wales polis komiseri John Avery

Fiona ; Beazley ve Benaud “Tanrı yok” şeklinde slogan atarak Şeytani tanrılarına ibadet ediyorlardı. Bu ayinleri Lucifer, Satan gibi mahlasları olan liderler yönetiyordu. Daha sonra, törenle çemberin merkezine yatırdıkları hamile bir anneyi öldürdüklerine tanık oldum.

Daha sonra kadının karnından çıkarttıkları çocuğu bir bıçakla parçalara ayırıp altın bir tepsiye koydular. Bu şekilde bir çeşit komünyon, şarap-ekmek ayini benzeri bir ritüel yaptılar. Katolik komünyonu da, daha eski olan bu sanatist komünyonuna dayanan bir ritüeldir

Sonra, hipnotize edilmiş, muhtemelen kendini kontrol edemeyen veya tamamen sersemleştirilmiş, robot gibi olan çocuklar getirildi. Bruce Spence bir samuray kılıcı ile öne çıktı ve her çocuğun kafasını kesti. Sonra ayin yapan satanist gruptakiler çocuklara tecavüz etmeye başladı.

Tüm kalabalık, alem yapmaya başladı. Onlar bir çılgınlık halindeydi, sonra kadının ve çocuğun adrenalinli kanını (adenochrome) içerek sarhoş oluyorlardı. Satanistler insan kanındaki yüksek adrenalinin bağımlısıdırlar. Son olarak, Beazley kesilen başlardan birinden ısırık almak için beni zorladı.

Fiona, şeytani satanist hiyerarşisinin nasıl çalıştığını açıklıyor: “En düşük seviyede sokak çeteleri var; bir üstte suç ve mafya çeteleri; onun bir üstünde elit kulübüne alınan askerler var; daha sonra bir üstünde de sadece pedofili olanlar yani çocuklara tecavüz edenler var.

En üstte de tam teşekküllü Satanist olan, elit VIP kesim var. En üste sadece kan bağı bulunanlar gelebilir. Bunlardan 13 illumanti soyundan geliyor. Bunlara yarı Allah olarak saygı duyuyorlar. Bunların aşağısında 300 tane kan bağı bulunanlar ancak üst kademeye geçemeyenler var

Bunlar, kraliyet soyuna veya DNA’sına sahip olamadıkları için üst kademeye çıkamıyorlar. OTO, Özgür Masonlar, Scientology tarikatı, Katolik Kilisesi, CIA, Avustralya askeri ve pek çokları daha Satanist Pedofili Ağı’nın dallarıdır. Bu ağ, uluslararası çocuk kaçakçılığı şebekesi.

DÜNYA SATANİST BİR TARİKAT TARAFINDAN YÖNETİLİYOR

Ne kadar acı ve inanılması güç olsa da biz bu soğuk gerçekle yüzleşmek zorundayız: Dünyada şeytani tarikat üyeleri, Avustralya, Amerikan ve İngiliz toplumunun üst katmanlarına ve güç merkezlerine sızmış durumda.

Onlar birbirleriyle ilişkili ve onlar soy bağı ve Satanizm ile birbirine bağlıdırlar. Yaşam kaynakları; pedofili, tecavüz, cinayet, savaş ve soykırım gibi her türlü kötü şey.

Şeytani kara büyü dünyayı yönetir. Biz bu temel gerçeği kavramalıyız, anlamalıyız. Şimdi, bu satanist şebekelerin olduğuna dair kanıtlar dağ gibi ve bir ton işkenceye maruz kalan kurbanların ifadeleri var.

Fiona Barnett’in röportajını izlemek isteyenler linkini tıklayabilir..

PART 1
PART 2
Visited 19 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir