SİYASİ AKRABALIKLAR

BİNALI YILDIRIM’IN ANNESİ İLE MENDERES’İN EŞİ ÖZ AKRABADIR. BUNLARA KADIZADE YAHUDİLERİ DERLER. İSMET İNÖNÜ İLE ADNAN MENDERES UŞAKİZADE YAHUDİ KIZLARINDAN BACANAKTIR !!

CELAL BAYAR KARAYİM YAHUDİSİDİR. BÜLENT ECEVİT’İN KARISI İLE NECDET SEZER’İN KARISI TEYZE ÇOCUKLARIDIR..

DEVLET BAHÇELİ’nin annesi ile AHMET NECDET SEZER’İN karısı SEMRA SEZER (KÜRÜMOĞLU) AKRABADIR..İNÖNÜ (KÜRÜMOĞLU) İLE SEMRA SEZER (KÜRÜMOĞLU) AKRABADIR!

Fehmi Koru’nun Kardeşi Ali Naci Koru’nun eşi Canan Koru, Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül ile kardeş Çocukları !Fehmi Koru’nun karısı, Ali Babacan’ın halası olur.

Ali Babacan’ın halası, Yahudilerin mezarlığı; Bülbülderesi mezarlığına defnedilmiştir. Babacan, Davutoğlu, Cemil Çiçek ve Sabri Ülker’in kökeninin Kırım Karay Yahudisidir.

NECİP FAZIL DOĞUDAKİ BABANİLERDENDİR… Anne tarafı Giritli olan, İslamcı yazar Necip Fazıl Kısakürek evliliğini Babanzade ailesinden Ahmed Naim Efendi’yle kardeş çocuğu olan Babanzade Recai Bey’in kızı, Yahya Nüzhet Paşa’nın torunu Fatma Neslihan Baban ile yapmıştı. Neslihan Baban Kısakürek dönemin ünlü Vamp lakaplı sinema sanatçısı Diclehan Baban’ın da ablasıydı.

İslamcısı, Türkçüsü, Kürt milliyetçisi Baban ailesi ile hep iç içe olmuşlardı. BEDİRHANİLER,BEDİRHANLAR.. BABANİLER,BABANLAR.BABANZADELER…. BARANİLER,BARANSELLER… BARZANİLER,BARZANLAR… VE…TÜM ZADELER. YAHUDİDİR… Başını Bedirhan aşiretinin çektiği Cemilpaşazadeler. Uşakîzadeler ile Evliyazadeler birbirlerine çok yakındılar. Uşakizade, Evliyazade, Giritlizade ,Efendizade, Mektupçuzade, Yemişçizadeler, Salepçizadeler, Kâtipzadeler, Musulluzadeler,Kadızadeler, Uşakîzadeler, Kapanîzadeler, Osmanîzadeler, Şerifzadeler, Caferîzadeler,Kilimcizadeler, Tuzcuzadeler, Latife Hanimefendi , Kazım Karabekir ,Orhan Pamuk ,Menderes,Binali yildirim, i.inönü, Kisaca Girit den gelme yahudiler tarafindan kusatilmisiz. Vehbi Koç’un torunu Mustafa Koç, Giraudların kızı Caroline’le evlidir.

Evliyazadeler ile Giraudlar iş ortağıdır…
Evliyazade Mehmed Efendi’nin mahalledeki komşularından biri de, İzmir Belediyesi personelinden Hafız Hacı Şakir Efendi’ydi. Gümrük İdaresi’nde başkantarcı olarak görev yapan Hacı Şakir Efendi, bugün Türkiye’nin en büyük aile şirketlerinden Eczacıbaşı Holding’in kurucusu Süleyman Ferid Eczacıbaşı’nın babası, Nejat Eczacıbaşı’nın dedesiydi… Kitabın sonraki bölümlerinde Nejat Evliyazade’nin kardeşinin oğlu Ata Evliyazade. Leyla Figen ‘in eniştesi Salih Naci Ziverk ‘in kardeşi Belkıs Aksunkur , Orhan Pamuk ‘un teyzesi Türkan Rado’ nun dünürü Tuzcuzadeler, Helvacızadeler ve Uşakîzadelerle de dünürdü. Bu evlilikle Helvacızadeler, Uşakîzadeler, Tuzcuzadeler, Giridîzadeler ve Evliyazadeler akraba oldular…

KAYNAKLAR :

Arşivler ıçişleri bakanlığı EGM

Bilimsel bir çalışma

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!
Visited 3 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir